تاکسیمتر 10 منظوره

تاکسیمتر 10 منظوره :

کارتخوان چند منظوره جهت مدیریت و بررسی سیستم تاکسیرانی :

اتصال کارتخوان جهت کسر مبلغ کرایه :

با استفاده از کارتخوان متصل به  این دستگاه می توان مبلغ کرایه را از اعتبار کارت مسافر کسر کرد و بسته به سیاست سازمان مانع از استفاده از پول نقد در تاکسی گشت.

اتصال به شاسی اضطرار :

در این سیستم جهت تامین امنیت راننده می توان دکمه ای در زیر پای راننده تعبیه کرد در صورت لزوم در مواقعی مانند دزدی یا زورگیری مرکز را از وجود مشکل آگاه کرده و موقعیت و شرایط خود را به صورت نامحسوس به مرکز اعلام نماید.

 قابلیت پخش فایل های صوتی و تصویری :

با استفاده از این دستگاه می توان فایل های صوتی یا تصویری را پخش نمود .

محاسبه کرایه از طریق GPS :

در این دستگاه نرخ کرایه بر مبنای تعرفه تعیین شده با توجه به حرکت خودرو توسط ماهواره های جی پی اس محاسبه و تعیین می گردد.   لازم به ذکر است در این سیستم مبلغ روز شب به تفکیک و مبلغ دربست به صورت مجزا تعیین و محاسبه می گردد.

کنترل خودرو در اتاق کنترل :

در اتاق کنترل تمامی تاکسی های مجهز به این سیستم قابل کنترل می باشند . این کنترل ها شامل موقعیت خودرو , سرعت خودرو , اخرین مسیر حرکت خودرو و …. می باشد که تماماً طبق دسترسی های تعیین شده در اختیار مسئولان محترم سازمان می باشد. گزارش گیری از درآمد ها به تفکیک روز و مسافرین از دیگر قابلیت های این سیستم می باشد.

اتصال به تابلو روان یا چراغ فعالیت :

با استفاده از دستگاه ده منظوره تاکسیرانی شرکت پردازنده پارس می توان تابلو روان جهت اعلام مسیر تاکسی و یا چراغ فعال یا غیر فعال بودن بر روی تاکسی نصب نمود که کنترل آن توسط تاکسیمتر می باشد

تعیین محدوده مجاز حرکت تاکسی :

با استفاده از این سیستم می توان برای حرکت تاکسی ها محدوده مجاز و غیر مجاز تعیین نموده که در صورتی که تاکسی از محدوده مجاز خارج شد بلافاصله توسط سیستم یک پیغام به راننده تاکسی و مدیر مجموعه ارسال نمود.

کارتخوان سرنشین عقب :

از این دستگاه جهت نصب در قسمت پشت خودرو هایی که مجهز به سیستم  تاکسیمتر هستند استفاده میگردد تا مسافران صندلی عقب بتواند به راحتی و بدون در اختیار گذاشتن کارت خود مبلغ کرایه را از اعتبار کارت شخص کسر نمایند

 پرینتر جهت چاپ فیش کرایه :

با استفاده از این پرینتر راننده می تواند بابت مبلغ دریافتی از هر مسافر فاکتور داده و یا جمع مبلغ در آمد خود را پرینت بگیرد.

 سیستم نقشه خوان :

با استفاده از این قابلیت می توان از طریق سیستم نقشه خوان نقشه مبدا یا مقصد را با توجه به نقشه شهر توسط صفحه نمایش دستگاه مشاهده نمود.

TAXI 8

    ثبت شماره تماس

    شماره همراه خود را بصورت کامل وارد نمایید

    مثال : 09120000000    [recaptcha]

    ×